vzdělání

 

PILATES

 

Rekvalifikační kurz Instruktor Pilates školící středisko Olgy Huspekové
Pilates a chodidlo diplom (Věra Havlová - Elixír Academy) ) 

Držení těla - svalové řetězce I (Daniel Müller - IQ Pohyb)

Držení těla - svalové řetězce II (Daniel Müller - IQ Pohyb) 

Držení těla - axiální systém (Daniel Müller - IQ Pohyb) 

Držení těla - stabilizace kyčelního kloubu a centrace dolní končetiny (Daniel Müller - IQ Pohyb)

Držení těla - stabilizace lopatky a centrace horní končetiny (Daniel Müller - IQ Pohyb) 

Kyfóza a stablizace lopatek (Mgr. Jakub Mertlík - Elixír Academy) 

Základy fyzioterapie pro instruktory (Mgr. Jakub Mertlík - Elixír Academy)

Anatomy Trains I (Ari-Pekka Lindberg) 

Fasciální pilates (Petra Zbuzková - My Pilates Academy) 

Reformer I (Gabriela Němečková - My Pilates Academy) 

Chair I - účastník (Gabriela Němečková - My Pilates Academy) 

 

PortDeBras


PortDeBras Basic (Julio Papí) - 2009

PortDeBras Advanced (Julio Papí) - 2009

PortDeBras Introduction Course (Julio Papí)  - 2010

PortDeBras Progressions: Update 2 (Julio Papí) - 2010

PortDeBras Advanced (Julio Papí) - 2010
Port de Bras Progression (Julio Papí)

PortDeBras Intermediate (Helena Ballová)

 

PortDeBras Trainer Course (Slovensko - Vladimir Snezhik) - 2016

 - PortDeBras Basic

 - PortDeBras Band

                                            ............ status Lucie D.: PortDeBras Trainer

PortDeBras Trainer Course (Rusko - Vladimir Snezhik)  - 2017

 - PortDeBras Ball

 - PortDeBras Band

 

PortDeBras Trainer Course (Slovensko - Vladimir Snezhik) - 2017

 - PortDeBras ParTerre

 - PortDeBras Progressions

                                 .............. status Lucie D.: PortDeBras Master Trainer

 

PortDeBras Trainer Course (Rusko - Vladimir Snezhik) - 2018

 - PortDeBras Ball

 - PortDeBras ParTerre + Band

 

JÓGA

 

Hatha Yoga diplom (Julio Papí)
Postural Dynamics (Julio Papí) 
Power Stretch (Julio Papí) 
Integrated Power Stretch diplom (Julio Papí)
Účastnice rekvalifikačního kurzu Power jóga instruktor (Václav Krejčík)

Dance Yoga Basic (Pavla Rožumberská)
Chi-Toning Basic (Petra Havelková)

 

DYNAMICKÉ FORMY CVIČENÍ
MTV Dance Advanced (Roman Ondrášek)
BOSU Strength (Zuzana Švíková) 
Body Styling (Lenka Velínská a Roman Ondrášek)
Total Body Work (David Stauffer, USA)
Total Body Work Advanced (David Stauffer, USA)
Metabolic Total Body Work Out (David Stauffer, USA)
Communication Strategies (David Stauffer, USA) 
Circuit Training Diplom (David Stauffer, USA)