PortDeBras™ Club System

Hotové video-lekce a oficiální hudba PortDeBras™ pro potřeby nejen instruktorů, 

 ale i jednotlivců, kteří si chtějí PortDeBras™ zacvičit doma

Pokud jste začínající lektoři, vřele doporučujeme se stát členem PDB Club System, protože Vám to ušetří námahu vynaloženou na vymýšlení sekvencí a zároveň pomalu začnete chápat hlavní myšlenky PortDeBras™. Club System byl vytvořen za účelem sjednocení obsahu lekcí PortDeBras™ ve světě a v současné době patří k nejoblíbenějším produktům v Rusku, protože pohybové sekvence jsou jednoduché jak pro lektory v rámci jejich výuky, tak pro klienty, kteří se snáze učí jednotlivé pohybové bloky. Na DVD je naznačena metodika, tedy postup výuky sekvencí, které jsou řazeny na DVD ve specifickém pořadí. Sekvence na 1 DVD Vám vystačí na cca 3 měsíce výuky. V PortDeBras™ klademe důraz na opakování jednotlivých sekvencí, aby se klient mohl postupně  začít soustředit na své tělo - vypojit tedy “ratio” a vnímat pohyb jako proud nikdy nekončící energie a tím mysl zrelaxovat.

Členství v PortDeBras®  Club System je třeba si zakoupit - není součástí kurzu, poplatek zahrnuje roční členství. Po zakoupení je zaslán klientovi 1x za 3 měsíce na email odkaz,   ze kterého si stáhne hudbu a oficiální video s hotovými sekvencemi a návodem k výuce. Program je pravidelně obměňován o nové bloky, které jsou členům klubu zasílány 4x ročně.

Každé DVD se skládá ze 7 - 8 odlišných cvičebních bloků, které zahrnují základní prvky klasického PortDeBras™ , dále PortDeBras™ Band, PortDeBras™ Ball a PortDeBras™  ParTerre. Bloky jsou jednoduché a vhodné pro všechny ženy i muže každé kondice a všech věkových kategorií.

Jednou ze základních myšlenek Vladimira Snezhika, zakladatele PortDeBras , byla právě snaha o vytvoření přístupného programu PortDeBras , který může cvičit každý. Formát klubového tréninku PortDeBras® Club System je založený na propojení strečinku, konceptu přirozeného pohybu a rovnováhy. Pohybové sekvence jsou sestaveny ve specifickém pořádku a využívají cvičení pro koordinaci, flexibilitu i funkční trénink.

V případě zájmu zakoupení Club Systému je potřeba kontaktovat Ivu Mojžíškovou - ivusenec@seznam.cz, která podá bližší informace.