PortDeBras Club System

Hotové / před-připravené video-lekce a oficiální hudba PortDeBras ® pro potřeby instruktorů i jednotlivců.

PortDeBras ®  Club System je placená služba - není součástí kurzu ani jiného školení, poplatek zahrnuje roční členství.

Po zakoupení je zaslán klientovi 1x za 3 měsíce na email odkaz, ze kterého si stáhne hudbu a oficiální video s hotovými pohybovými sekvencemi a návodem k výuce. Program je pravidelně obměňován o nové bloky, které jsou členům klubu zasílány 4x ročně.

Každé DVD se skládá ze 7 - 8 odlišných cvičebních bloků, které zahrnují základní prvky klasického PortDeBras ® , dále PortDeBras ®  Band a PortDeBras ®  Par Terre. Bloky jsou jednoduché a vhodné pro všechny ženy i muže každé kondice a všech věkových kategorií.

Jednou ze základních myšlenek Vladimira Snezhika, zakladatele PortDeBras ® , byla právě snaha o vytvoření přístupného programu PortDeBras ® , který může cvičit každý. Formát klubového tréninku PortDeBras ® Club System je založený na propojení strečinku, konceptu přirozeného pohybu a rovnováhy. Pohybové sekvence jsou sestaveny ve specifickém pořádku a využívají cvičení pro koordinaci, flexibilitu i funkční trénink.

V případě zájmu zakoupení Club Systemu je potřeba kontaktovat Ivu Mojžíškovou - ivusenec@seznam.cz, která podá bližší informace.