CHCETE SE STÁT LEKTORY PortDeBras™ ?

JE TO JEDNODUCHÉ

1) Jsem lektor jiné cvičební formy nebo tance

Pokud jste již stávající lektoři oprávnění vést pohybové lekce, tzn., že jste certifikovaní lektoři dynamických či pomalých forem (lektoři jógy, pilates, aerobiku, kondičního cvičení), fitness trenéři, tanečníci, fyzioterapeuti nebo rekreologové apod., pak je cesta za PortDeBras™ velmi jednoduchá -  stačí se jen přihlásit na úvodní seminář PortDeBras™ Introduction. 

PortDeBras Introduction vám PortDeBras™ představí  ve své úplnosti - zacvičíte si všechny styly PortDeBras™ - PDB ve stoji, na zemi, s Fitballem a s therabandem. Získáte tedy hrubý přehled toho, co vše obsahuje PortDeBras™ a roční oprávnění k vedení lekcí PortDeBras™. Na PDB Introduction vám nabídneme plno inspirace do vašich stávajících hodin, protože pohybové bloky na tomto školení jsou dostupné pro všechny a můžete hned začít zkoušet zahrnovat PDB pohyby do svých lekcí, abyste si PortDeBras™ osahali a mohli zjistit, jak se tato novinka líbí vašim klientům.

Dalším rozumným krokem je vybrat si některý ze seminářů s určitou pomůckou. Semináře s pomůckami lektory v podstatě připravují na certifikované kurzy.  Kurzy si více užijete, když projdete některými semináři podle toho, jaká cvičební pomůcka vás oslovuje. V rámci seminářů nabízíme PortDeBras™ na podložce, s velkým míčem nebo s therabandem. Práce s pomůckami je pro lektory i pro klienty jednodušší, protože pomůcky udávají směr pohybu a pomáhají v pochopení pohybů. Samotné sekvence s pomůckami jsou jednoduché.

Do 12 měsíců od absolvování PDB Introduction je potřeba se přihlásit na certifkovaný kurz PortDeBras Basic, kde můžete získat neomezenou licenci k vedení lekcí PortDeBras™.

PortDeBras™ je funkční trénink v elegantním kabátě, proto je potřeba dobře sestavit lekci - k objasnění stavby lekce jsem pro vás připravila seminář PortDeBras™ Healthy Body, kde se zaměřujeme na to, aby se naši klienti po lekcích PortDeBras™ cítili skvěle a záda byla spokojená.

Termíny školení - klikni ZDE

2) Nejsem lektor, ale chci se jím stát

Pokud nejste již stávající lektoři, je cesta delší - je potřeba se nejdříve stát lektorem jakékoli cvičební formy.

3) Nejsem lektor, nechci se jím stát, ale chci o PDB vědět více

Pokud se Vám PortDeBras™ líbí a nejste lektoři, ale zajímáte se hlouběji o PortDeBras™, můžete se školení a seminářů bez problémů zúčastnit.

 

 

CHCETE SE STÁT LEKTORY PortDeBras ®?