Věřím, že pohybem člověk zlepší kvalitu svého života.

PILATES vzdělání

 

Rekvalifikační kurz Instruktor Pilates

   (školící středisko Olgy Huspekové)

 

Pilates a chodidlo diplom

    (Věra Havlová - Elixír Academy) ) 

 

Držení těla - svalové řetězce I 

   (Daniel Müller - IQ Pohyb)

 

Držení těla - svalové řetězce II 

   (Daniel Müller - IQ Pohyb) 

 

Držení těla - axiální systém 

   (Daniel Müller - IQ Pohyb) 

 

Držení těla - stabilizace kyčelního kloubu a centrace dolní končetiny 

   (Daniel Müller - IQ Pohyb)

 

Držení těla - stabilizace lopatky a centrace horní končetiny 

   (Daniel Müller - IQ Pohyb) 

 

Kyfóza a stablizace lopatek 

   (Mgr. Jakub Mertlík - Elixír Academy) 

 

Základy fyzioterapie pro instruktory

    (Mgr. Jakub Mertlík - Elixír Academy)

 

Anatomy Trains I 

   (Ari-Pekka Lindberg - 3D Fitness Academy) 

 

Fasciální pilates 

   (Petra Zbuzková - My Pilates Academy) 

 

Reformer I 

   (Gabriela Němečková - My Pilates Academy)

Balanced Body vzdělání

 

Chair I - účastník 

   (Gabriela Němečková - My Pilates Academy)

Balanced Body vzdělání

 

 

PortDeBras™ vzdělání

 

PortDeBras Basic 

(Julio Papí) - 2009

 

PortDeBras™ Advanced 

(Julio Papí) - 2009

 

PortDeBras™ Introduction Course 

(Julio Papí)  - 2010

 

PortDeBras™ Progressions: Update 2 

(Julio Papí) - 2010

 

PortDeBras™ Advanced 

(Julio Papí) - 2010

 

PortDeBras™ Intermediate 

(Helena Ballová) - 2017

 

PortDeBras™ Trainer Course 

(Slovensko - Vladimir Snezhik) - 2016

                                     

PortDeBras™ Trainer Course 

(Rusko - Vladimir Snezhik)  - 2017

 

PortDeBras™ Trainer Course 

(Slovensko - Vladimir Snezhik) - 2017

 

PortDeBras™ Trainer Course

 (Rusko - Vladimir Snezhik) - 2018

   

 

JÓGA vzdělání

 

Hatha Yoga diplom 

(Julio Papí)


Postural Dynamics 

(Julio Papí) 


Power Stretch 

(Julio Papí) 


Integrated Power Stretch diplom 

(Julio Papí)


Účastnice rekvalifikačního kurzu Power jóga instruktor 

(Václav Krejčík)

 

Dance Yoga Basic 

(Pavla Rožumberská)


Chi-Toning Basic 

(Petra Havelková)

 

vzdělání DYNAMICKÉ FORMY CVIČENÍ

BOSU Strength 

(Zuzana Švíková) 


Body Styling 

(Lenka Velínská a Roman Ondrášek)


Total Body Work 

(David Stauffer, USA)


Total Body Work Advanced 

(David Stauffer, USA)


Metabolic Total Body Work Out 

(David Stauffer, USA)


Communication Strategies 

(David Stauffer, USA) 

 

Circuit Training Diplom 

(David Stauffer, USA)

 

 

ÚSPĚCHY

2013
3.místo v soutěži "Fitness New Talent"
podrobnější článek

informace o soutěži


2010
Mistryně ČR v soutěži "Aerobic Master Class: Individual Trophy"
(kategorie: profesionálové - lektoři)

Akademická mistryně ČR v soutěži "Aerobic Master Class"
České akademické hry 2010
(kategorie: profesionálové - lektoři) 


2009
1. vícemistryně ČR v v soutěži "Aerobic Master Class"
(kategorie: individual trophy)

1. vícemistryně ČR v soutěži "Aerobic Master Class"
České akademické hry
(kategorie: profesionálové - lektoři)


2008
2. místo na Mistrovství světa "Fitness Aerobic Trophy Individual", Rusko
(kategorie: profesionálové - lektoři)

1. místo na Mistrovství světa v soutěži "Hip Hop Trophy Individual", Rusko
(kategorie: profesionálové - lektoři)

krátký článek

3. místo v soutěži "Ostravský Maraton 2008"


2007
6. místo v soutěži "Aerobics Open Cup" (Fitness tým)
7. místo v soutěži "Mistrovství Aerobiku", ČR